Jos haluat voittaa ja kehittyä.
ME —– YHDESSÄ —— TOISILLEMME
Yhteydenotot joukkueenjohtoon.
Joukkueen ig: tepsi2008
Jos haluat voittaa ja kehittyä.
ME —– YHDESSÄ —— TOISILLEMME
Yhteydenotot joukkueenjohtoon.
Joukkueen ig: tepsi2008
Joukkueenjohtaja, Elias Kallio 040-5698957 tpssalibandy08@gmail.com
Päävalmentaja, Joona Martikainen
Valmentaja, Aki Vainio
Valmentaja, Tino Taberman
Fysiikkavalmentaja, Kaisa Nurmi
Huoltopäällikkö, Klaus Keskinen
Huoltaja, Ari Millner
Huoltaja, Tuomo Tunturi
Huoltaja, Toimihenkilö, Samu Leino
Talousjohtaja, Toimihenkilö, Nonna Lilja
Sisällöntuottaja, Anssi Koskinen
Pelinumero | Nimi | Pelipaikka |
---|---|---|
8 | Aatos Keskinen | Maalivahti |
34 | Väinö Koiranen | Maalivahti |
73 | Veikka Anttila | Maalivahti |
Pelinumero | Nimi | Pelipaikka |
---|---|---|
2 | Väinö Kosunen | Hyökkääjä |
5 | Mikael Kauha | Hyökkääjä |
7 | Niilo Elo | Hyökkääjä |
10 | Luukas Lilja | Hyökkääjä |
13 | Daniel Kelahaara | Hyökkääjä |
15 | Onni Keskinen | Hyökkääjä |
18 | Niilo Ahola | Hyökkääjä |
28 | Ilari Koskinen | Hyökkääjä |
29 | Arvi Aalto | Hyökkääjä |
31 | Elias Fihlman | Hyökkääjä |
45 | Topias Tunturi | Hyökkääjä |
49 | Kasper Leino | Hyökkääjä |
84 | Verneri Jaakola | Hyökkääjä |
92 | Valtteri Raitis | Hyökkääjä |
4 | Roope Hänninen | Puolustaja |
12 | Oskari Tanhuanpää | Puolustaja |
14 | Vincent Grönblom | Puolustaja |
20 | Elias Rämö | Puolustaja |
21 | Pyry Narva | Puolustaja |
23 | Ben Millner | Puolustaja |
25 | Timi Paalasmaa | Puolustaja |
64 | Niilo Lännistö | Puolustaja |
74 | Juho Vainio | Puolustaja |
P16 Valtakunnallinen
19.08.2023 11.30, Karhut – TPS, 2-10, Rahola lk
19.08.2023 14.30, TPS – Classic, 7-6, Rahola lk
26.08.2023 11.30, TPS – JoKi, 4-3, Kauppi Sports Center
26.08.2023 14.30, TPS – Nokian KrP, 1-3, Kauppi Sports Center
09.09.2023 14.30, TPS – FBC Turku, 4-1, OP-Arena
09.09.2023 17.30, SB Vaasa – TPS, 3-15, OP-Arena
23.09.2023 11.30, Classic – TPS, 3-5, Tuusulan Salibandyhalli
23.09.2023 14.30, TPS – Karhut, 7-4, Tuusulan Salibandyhalli
30.09.2023 10.00, JoKi – TPS, 1-5, Leaf-areena
30.09.2023 19.00, Nokian KrP – TPS, 2-8, Leaf-areena
15.10.2023 11.30, FBC Turku – TPS, 2-7, Momentum-halli
15.10.2023 16.00, TPS – SB Vaasa, 11-4, Momentum-halli
P16 kilpa LR
24.09.2023 11.00, SBS Masku 09 – TPS, 1-3, Säkylähalli
24.09.2023 14.00, TPS – OU, 2-3, Säkylähalli
14.10.2023. 11.00, SBS Rupu – TPS, 1-8, Oripään LH
14.10.2023. 13.00, TPS – KaKo, 7-3, Oripään LH
28.10.2023 10.00, TPS – SB Naantali Sininen, Leaf-areena
28.10.2023 15.00, TPS – SBS Masku 09, Leaf-areena
19.11.2023 12.00, TPS – SBS Rupu, Hemmingin liikuntahalli
19.11.2023 14.00, OU – TPS, Hemmingin liikuntahalli
10.12.2023 12.00, SB Naantali Sininen – TPS, Tahto Areena
10.12.2023 14.00, KaKo – TPS, Tahto Areena
Maanantai klo 18:30 – 20:15, Kupittaan Palloiluhalli
Tiistai klo 17:30 – 19:15, Fysiikkaharjoitus
Torstai klo 16:30 – 18:15, Leaf Areena
Perjantai klo 17:30 – 19:15, Leaf Areena