Valikko Sulje

Hallisarja otteluohjelma 2019-2020

Päivämäärä Kello Sarja Kotijoukkue Vierasjoukkue Kenttä
5.10.2019 10:00 2. Div C MGF SC JpS Leaf 3.
5.10.2019 11:00 2. Div C FC Pöhnä SC Cheddar Leaf 3.
5.10.2019 12:00 2. Div C Tenuto’s SC JpS Leaf 3.
5.10.2019 13:00 2. Div C Archipelago Soldiers MGF Leaf 3.
5.10.2019 14:00 2. Div C Huppati FC Pöhnä Leaf 3.
5.10.2019 15:00 2. Div C Turun Ponteva Archipelago Soldiers Leaf 3.
5.10.2019 16:00 2. Div C Huppati Tenuto’s Leaf 3.
5.10.2019 17:00 2. Div C SC Cheddar Turun Ponteva Leaf 3.
6.10.2019 12:00 Liiga Hooligans Yrmyt Leaf 3.
6.10.2019 13:00 Liiga Wankers Pelkkä Klubi Leaf 3.
6.10.2019 14:00 Liiga Toros de Oro SC Hooligans Leaf 3.
6.10.2019 15:00 Liiga Pelkkä Klubi SB Tractors Leaf 3.
6.10.2019 16:00 Liiga Sultans of Swing Lex Puuhelmet Leaf 3.
6.10.2019 17:00 Liiga Wäinöt Toros de Oro SC Leaf 3.
6.10.2019 18:00 Liiga SB Tractors Sultans of Swing Leaf 3.
6.10.2019 19:00 Liiga Lex Puuhelmet Wäinöt Leaf 3.
12.10.2019 10:00 2. Div A Poliisit Burana Team Leaf 3.
12.10.2019 11:00 2. Div A Valpas IKP Leaf 3.
12.10.2019 12:00 2. Div A River Rats Burana Team Leaf 3.
12.10.2019 13:00 2. Div A SB Ajoa United Poliisit Leaf 3.
12.10.2019 14:00 2. Div A Iloveljet Valpas Leaf 3.
12.10.2019 15:00 2. Div A HISE SB Ajoa United Leaf 3.
12.10.2019 16:00 2. Div A Iloveljet River Rats Leaf 3.
12.10.2019 17:00 2. Div A IKP HISE Leaf 3.
13.10.2019 12:00 1. Div HC/FC Musketeers Leaf 3.
13.10.2019 13:00 1. Div PSB HIF Leaf 3.
13.10.2019 14:00 1. Div Hannut HC/FC Leaf 3.
13.10.2019 15:00 1. Div HIF PoSa 2 Leaf 3.
13.10.2019 16:00 1. Div Roosters FBC Melapojat Leaf 3.
13.10.2019 17:00 1. Div Reilukerho Hannut Leaf 3.
13.10.2019 18:00 1. Div PoSa 2 Roosters Leaf 3.
13.10.2019 19:00 1. Div FBC Melapojat Reilukerho Leaf 3.
19.10.2019 10:00 2. Div C Huppati Archipelago Soldiers Leaf 3.
19.10.2019 11:00 2. Div C Tenuto’s FC Pöhnä Leaf 3.
19.10.2019 12:00 2. Div C Archipelago Soldiers SC Cheddar Leaf 3.
19.10.2019 13:00 2. Div C Turun Ponteva Huppati Leaf 3.
19.10.2019 14:00 2. Div C FC Pöhnä SC JpS Leaf 3.
19.10.2019 15:00 2. Div C SC Cheddar MGF Leaf 3.
19.10.2019 16:00 2. Div C SC JpS Turun Ponteva Leaf 3.
19.10.2019 17:00 2. Div C MGF Tenuto’s Leaf 3.
20.10.2019 12:00 2. Div B Laustori Parmaharjun Toivo Leaf 3.
20.10.2019 13:00 2. Div B PTPK ButtSnorkeler Leaf 3.
20.10.2019 14:00 2. Div B Team Chaos Parmaharjun Toivo Leaf 3.
20.10.2019 15:00 2. Div B SB Märkä Laustori Leaf 3.
20.10.2019 16:00 2. Div B Brobeans PTPK Leaf 3.
20.10.2019 17:00 2. Div B Los Bastardos SB Märkä Leaf 3.
20.10.2019 18:00 2. Div B Brobeans Team Chaos Leaf 3.
20.10.2019 19:00 2. Div B ButtSnorkeler Los Bastardos Leaf 3.
26.10.2019 10:00 2. Div A Iloveljet SB Ajoa United Leaf 3.
26.10.2019 11:00 2. Div A River Rats Valpas Leaf 3.
26.10.2019 12:00 2. Div A SB Ajoa United IKP Leaf 3.
26.10.2019 13:00 2. Div A HISE Iloveljet Leaf 3.
26.10.2019 14:00 2. Div A Valpas Burana Team Leaf 3.
26.10.2019 15:00 2. Div A IKP Poliisit Leaf 3.
26.10.2019 16:00 2. Div A Burana Team HISE Leaf 3.
26.10.2019 17:00 2. Div A Poliisit River Rats Leaf 3.
3.11.2019 10:00 Liiga Hooligans Wankers Leaf 3.
3.11.2019 11:00 Liiga Sultans of Swing Yrmyt Leaf 3.
3.11.2019 12:00 Liiga Wankers SB Tractors Leaf 3.
3.11.2019 13:00 Liiga Toros de Oro SC Sultans of Swing Leaf 3.
3.11.2019 14:00 Liiga SB Tractors Lex Puuhelmet Leaf 3.
3.11.2019 15:00 Liiga Pelkkä Klubi Toros de Oro SC Leaf 3.
3.11.2019 16:00 Liiga Yrmyt Wäinöt Leaf 3.
3.11.2019 17:00 Liiga Lex Puuhelmet Pelkkä Klubi Leaf 3.
9.11.2019 10:00 1. Div HC/FC PSB Leaf 3.
9.11.2019 11:00 1. Div Roosters Musketeers Leaf 3.
9.11.2019 12:00 1. Div PSB PoSa 2 Leaf 3.
9.11.2019 13:00 1. Div Hannut Roosters Leaf 3.
9.11.2019 14:00 1. Div PoSa 2 FBC Melapojat Leaf 3.
9.11.2019 15:00 1. Div HIF Hannut Leaf 3.
9.11.2019 16:00 1. Div Musketeers Reilukerho Leaf 3.
9.11.2019 17:00 1. Div FBC Melapojat HIF Leaf 3.
16.11.2019 10:00 2. Div C FC Pöhnä Turun Ponteva Leaf 3.
16.11.2019 11:00 2. Div C SC Cheddar Huppati Leaf 3.
16.11.2019 12:00 2. Div C Tenuto’s Archipelago Soldiers Leaf 3.
16.11.2019 13:00 2. Div C SC JpS SC Cheddar Leaf 3.
16.11.2019 14:00 2. Div C Turun Ponteva Tenuto’s Leaf 3.
16.11.2019 15:00 2. Div C MGF Huppati Leaf 3.
16.11.2019 16:00 2. Div C Archipelago Soldiers SC JpS Leaf 3.
16.11.2019 17:00 2. Div C FC Pöhnä MGF Leaf 3.
17.11.2019 12:00 2. Div A Valpas HISE Leaf 3.
17.11.2019 13:00 2. Div A IKP Iloveljet Leaf 3.
17.11.2019 14:00 2. Div A River Rats SB Ajoa United Leaf 3.
17.11.2019 15:00 2. Div A Burana Team IKP Leaf 3.
17.11.2019 16:00 2. Div A HISE River Rats Leaf 3.
17.11.2019 17:00 2. Div A Poliisit Iloveljet Leaf 3.
17.11.2019 18:00 2. Div A SB Ajoa United Burana Team Leaf 3.
17.11.2019 19:00 2. Div A Valpas Poliisit Leaf 3.
23.11.2019 10:00 2. Div B Brobeans SB Märkä Leaf 3.
23.11.2019 11:00 2. Div B Team Chaos PTPK Leaf 3.
23.11.2019 12:00 2. Div B SB Märkä ButtSnorkeler Leaf 3.
23.11.2019 13:00 2. Div B Los Bastardos Brobeans Leaf 3.
23.11.2019 14:00 2. Div B PTPK Parmaharjun Toivo Leaf 3.
23.11.2019 15:00 2. Div B ButtSnorkeler Laustori Leaf 3.
23.11.2019 16:00 2. Div B Parmaharjun Toivo Los Bastardos Leaf 3.
23.11.2019 17:00 2. Div B Laustori Team Chaos Leaf 3.
24.11.2019 12:00 1. Div Roosters HC/FC Leaf 3.
24.11.2019 13:00 1. Div Musketeers HIF Leaf 3.
24.11.2019 14:00 1. Div FBC Melapojat Hannut Leaf 3.
24.11.2019 15:00 1. Div PoSa 2 Musketeers Leaf 3.
24.11.2019 16:00 1. Div HC/FC Reilukerho Leaf 3.
24.11.2019 17:00 1. Div PSB FBC Melapojat Leaf 3.
24.11.2019 18:00 1. Div Hannut PoSa 2 Leaf 3.
24.11.2019 19:00 1. Div Reilukerho PSB Leaf 3.
30.11.2019 10:00 Liiga Sultans of Swing Hooligans Leaf 3.
30.11.2019 11:00 Liiga Yrmyt Pelkkä Klubi Leaf 3.
30.11.2019 12:00 Liiga Lex Puuhelmet Toros de Oro SC Leaf 3.
30.11.2019 13:00 Liiga SB Tractors Yrmyt Leaf 3.
30.11.2019 14:00 Liiga Hooligans Wäinöt Leaf 3.
30.11.2019 15:00 Liiga Wankers Lex Puuhelmet Leaf 3.
30.11.2019 16:00 Liiga Toros de Oro SC SB Tractors Leaf 3.
30.11.2019 17:00 Liiga Wäinöt Wankers Leaf 3.
1.12.2019 12:00 2. Div A SB Ajoa United Valpas Leaf 3.
1.12.2019 13:00 2. Div A IKP River Rats Leaf 3.
1.12.2019 14:00 2. Div A Iloveljet Burana Team Leaf 3.
1.12.2019 15:00 2. Div A IKP Valpas Leaf 3.
1.12.2019 16:00 2. Div A HISE Poliisit Leaf 3.
1.12.2019 17:00 2. Div A River Rats Iloveljet Leaf 3.
1.12.2019 18:00 2. Div A Burana Team Poliisit Leaf 3.
1.12.2019 19:00 2. Div A SB Ajoa United HISE Leaf 3.
7.12.2019 10:00 2. Div C Archipelago Soldiers FC Pöhnä Leaf 3.
7.12.2019 11:00 2. Div C SC Cheddar Tenuto’s Leaf 3.
7.12.2019 12:00 2. Div C Huppati SC JpS Leaf 3.
7.12.2019 13:00 2. Div C SC Cheddar FC Pöhnä Leaf 3.
7.12.2019 14:00 2. Div C Turun Ponteva MGF Leaf 3.
7.12.2019 15:00 2. Div C Tenuto’s Huppati Leaf 3.
7.12.2019 16:00 2. Div C SC JpS MGF Leaf 3.
7.12.2019 17:00 2. Div C Archipelago Soldiers Turun Ponteva Leaf 3.
8.12.2019 12:00 2. Div B PTPK Los Bastardos Leaf 3.
8.12.2019 13:00 2. Div B ButtSnorkeler Brobeans Leaf 3.
8.12.2019 14:00 2. Div B Team Chaos SB Märkä Leaf 3.
8.12.2019 15:00 2. Div B Parmaharjun Toivo ButtSnorkeler Leaf 3.
8.12.2019 16:00 2. Div B Los Bastardos Team Chaos Leaf 3.
8.12.2019 17:00 2. Div B Laustori Brobeans Leaf 3.
8.12.2019 18:00 2. Div B SB Märkä Parmaharjun Toivo Leaf 3.
8.12.2019 19:00 2. Div B PTPK Laustori Leaf 3.
14.12.2019 10:00 1. Div Reilukerho Roosters Leaf 3.
14.12.2019 11:00 1. Div PoSa 2 HC/FC Leaf 3.
14.12.2019 12:00 1. Div HIF Reilukerho Leaf 3.
14.12.2019 13:00 1. Div Hannut Musketeers Leaf 3.
14.12.2019 14:00 1. Div HC/FC HIF Leaf 3.
14.12.2019 15:00 1. Div PSB Roosters Leaf 3.
14.12.2019 16:00 1. Div Musketeers FBC Melapojat Leaf 3.
14.12.2019 17:00 1. Div PSB Hannut Leaf 3.
15.12.2019 12:00 Liiga Wäinöt Sultans of Swing Leaf 3.
15.12.2019 13:00 Liiga SB Tractors Hooligans Leaf 3.
15.12.2019 14:00 Liiga Pelkkä Klubi Wäinöt Leaf 3.
15.12.2019 15:00 Liiga Toros de Oro SC Yrmyt Leaf 3.
15.12.2019 16:00 Liiga Hooligans Pelkkä Klubi Leaf 3.
15.12.2019 17:00 Liiga Wankers Sultans of Swing Leaf 3.
15.12.2019 18:00 Liiga Yrmyt Lex Puuhelmet Leaf 3.
15.12.2019 19:00 Liiga Wankers Toros de Oro SC Leaf 3.
12.1.2020 12:00 2. Div B SB Märkä PTPK Leaf 3.
12.1.2020 13:00 2. Div B ButtSnorkeler Team Chaos Leaf 3.
12.1.2020 14:00 2. Div B Brobeans Parmaharjun Toivo Leaf 3.
12.1.2020 15:00 2. Div B ButtSnorkeler PTPK Leaf 3.
12.1.2020 16:00 2. Div B Los Bastardos Laustori Leaf 3.
12.1.2020 17:00 2. Div B Team Chaos Brobeans Leaf 3.
12.1.2020 18:00 2. Div B Parmaharjun Toivo Laustori Leaf 3.
12.1.2020 19:00 2. Div B SB Märkä Los Bastardos Leaf 3.
18.1.2020 10:00 1. Div HC/FC FBC Melapojat Leaf 3.
18.1.2020 11:00 1. Div Reilukerho PoSa 2 Leaf 3.
18.1.2020 12:00 1. Div HC/FC Hannut Leaf 3.
18.1.2020 13:00 1. Div Reilukerho FBC Melapojat Leaf 3.
18.1.2020 14:00 1. Div HIF PSB Leaf 3.
18.1.2020 15:00 1. Div Roosters PoSa 2 Leaf 3.
18.1.2020 16:00 1. Div Musketeers PSB Leaf 3.
18.1.2020 17:00 1. Div Roosters HIF Leaf 3.
19.1.2020 12:00 2. Div A Iloveljet HISE Leaf 3.
19.1.2020 13:00 2. Div A Burana Team River Rats Leaf 3.
19.1.2020 14:00 2. Div A HISE IKP Leaf 3.
19.1.2020 15:00 2. Div A Burana Team Valpas Leaf 3.
19.1.2020 16:00 2. Div A IKP SB Ajoa United Leaf 3.
19.1.2020 17:00 2. Div A River Rats Poliisit Leaf 3.
19.1.2020 18:00 2. Div A Valpas Iloveljet Leaf 3.
19.1.2020 19:00 2. Div A Poliisit SB Ajoa United Leaf 3.
25.1.2020 10:00 Liiga Hooligans Lex Puuhelmet Leaf 3.
25.1.2020 11:00 Liiga Wäinöt SB Tractors Leaf 3.
25.1.2020 12:00 Liiga Hooligans Toros de Oro SC Leaf 3.
25.1.2020 13:00 Liiga Wäinöt Lex Puuhelmet Leaf 3.
25.1.2020 14:00 Liiga Pelkkä Klubi Wankers Leaf 3.
25.1.2020 15:00 Liiga Sultans of Swing SB Tractors Leaf 3.
25.1.2020 16:00 Liiga Yrmyt Wankers Leaf 3.
25.1.2020 17:00 Liiga Sultans of Swing Pelkkä Klubi Leaf 3.
26.1.2020 12:00 2. Div C Huppati Turun Ponteva Leaf 3.
26.1.2020 13:00 2. Div C SC JpS Tenuto’s Leaf 3.
26.1.2020 14:00 2. Div C Turun Ponteva SC Cheddar Leaf 3.
26.1.2020 15:00 2. Div C SC JpS FC Pöhnä Leaf 3.
26.1.2020 16:00 2. Div C SC Cheddar Archipelago Soldiers Leaf 3.
26.1.2020 17:00 2. Div C Tenuto’s MGF Leaf 3.
26.1.2020 18:00 2. Div C FC Pöhnä Huppati Leaf 3.
26.1.2020 19:00 2. Div C MGF Archipelago Soldiers Leaf 3.
1.2.2020 10:00 2. Div B Brobeans Los Bastardos Leaf 3.
1.2.2020 11:00 2. Div B Parmaharjun Toivo Team Chaos Leaf 3.
1.2.2020 12:00 2. Div B Los Bastardos ButtSnorkeler Leaf 3.
1.2.2020 13:00 2. Div B Parmaharjun Toivo PTPK Leaf 3.
1.2.2020 14:00 2. Div B ButtSnorkeler SB Märkä Leaf 3.
1.2.2020 15:00 2. Div B Team Chaos Laustori Leaf 3.
1.2.2020 16:00 2. Div B PTPK Brobeans Leaf 3.
1.2.2020 17:00 2. Div B Laustori SB Märkä Leaf 3.
2.2.2020 12:00 1. Div Hannut Reilukerho Leaf 3.
2.2.2020 13:00 1. Div Musketeers HC/FC Leaf 3.
2.2.2020 14:00 1. Div Roosters Hannut Leaf 3.
2.2.2020 15:00 1. Div Reilukerho Musketeers Leaf 3.
2.2.2020 16:00 1. Div HIF FBC Melapojat Leaf 3.
2.2.2020 17:00 1. Div PoSa 2 PSB Leaf 3.
2.2.2020 18:00 1. Div FBC Melapojat Roosters Leaf 3.
2.2.2020 19:00 1. Div PoSa 2 HIF Leaf 3.
8.2.2020 10:00 Liiga Toros de Oro SC Wäinöt Leaf 3.
8.2.2020 11:00 Liiga Yrmyt Hooligans Leaf 3.
8.2.2020 12:00 Liiga Sultans of Swing Toros de Oro SC Leaf 3.
8.2.2020 13:00 Liiga Wäinöt Yrmyt Leaf 3.
8.2.2020 14:00 Liiga Pelkkä Klubi Lex Puuhelmet Leaf 3.
8.2.2020 15:00 Liiga SB Tractors Wankers Leaf 3.
8.2.2020 16:00 Liiga Lex Puuhelmet Sultans of Swing Leaf 3.
8.2.2020 17:00 Liiga SB Tractors Pelkkä Klubi Leaf 3.
9.2.2020 12:00 2. Div A SB Ajoa United Iloveljet Leaf 3.
9.2.2020 13:00 2. Div A HISE Burana Team Leaf 3.
9.2.2020 14:00 2. Div A Iloveljet IKP Leaf 3.
9.2.2020 15:00 2. Div A Poliisit Valpas Leaf 3.
9.2.2020 16:00 2. Div A Burana Team SB Ajoa United Leaf 3.
9.2.2020 17:00 2. Div A Valpas River Rats Leaf 3.
9.2.2020 18:00 2. Div A Poliisit IKP Leaf 3.
9.2.2020 19:00 2. Div A River Rats HISE Leaf 3.
29.2.2020 10:00 2. Div C Archipelago Soldiers Huppati Leaf 3.
29.2.2020 11:00 2. Div C Turun Ponteva SC JpS Leaf 3.
29.2.2020 12:00 2. Div C Huppati SC Cheddar Leaf 3.
29.2.2020 13:00 2. Div C MGF FC Pöhnä Leaf 3.
29.2.2020 14:00 2. Div C SC JpS Archipelago Soldiers Leaf 3.
29.2.2020 15:00 2. Div C FC Pöhnä Tenuto’s Leaf 3.
29.2.2020 16:00 2. Div C MGF SC Cheddar Leaf 3.
29.2.2020 17:00 2. Div C Tenuto’s Turun Ponteva Leaf 3.
1.3.2020 12:00 2. Div B SB Märkä Brobeans Leaf 3.
1.3.2020 13:00 2. Div B Los Bastardos Parmaharjun Toivo Leaf 3.
1.3.2020 14:00 2. Div B Brobeans ButtSnorkeler Leaf 3.
1.3.2020 15:00 2. Div B Laustori PTPK Leaf 3.
1.3.2020 16:00 2. Div B Parmaharjun Toivo SB Märkä Leaf 3.
1.3.2020 17:00 2. Div B PTPK Team Chaos Leaf 3.
1.3.2020 18:00 2. Div B Laustori ButtSnorkeler Leaf 3.
1.3.2020 19:00 2. Div B Team Chaos Los Bastardos Leaf 3.
7.3.2020 10:00 Liiga Toros de Oro SC Pelkkä Klubi Leaf 3.
7.3.2020 11:00 Liiga Yrmyt Sultans of Swing Leaf 3.
7.3.2020 12:00 Liiga SB Tractors Toros de Oro SC Leaf 3.
7.3.2020 13:00 Liiga Pelkkä Klubi Yrmyt Leaf 3.
7.3.2020 14:00 Liiga Wankers Hooligans Leaf 3.
7.3.2020 15:00 Liiga Lex Puuhelmet SB Tractors Leaf 3.
7.3.2020 16:00 Liiga Wäinöt Hooligans Leaf 3.
7.3.2020 17:00 Liiga Lex Puuhelmet Wankers Leaf 3.
14.3.2020 10:00 2. Div A Poliisit HISE Leaf 3.
14.3.2020 11:00 2. Div A Valpas SB Ajoa United Leaf 3.
14.3.2020 12:00 2. Div A IKP Burana Team Leaf 3.
14.3.2020 13:00 2. Div A HISE Valpas Leaf 3.
14.3.2020 14:00 2. Div A SB Ajoa United River Rats Leaf 3.
14.3.2020 15:00 2. Div A Burana Team Iloveljet Leaf 3.
14.3.2020 16:00 2. Div A River Rats IKP Leaf 3.
14.3.2020 17:00 2. Div A Iloveljet Poliisit Leaf 3.
15.3.2020 12:00 1. Div Hannut HIF Leaf 3.
15.3.2020 13:00 1. Div Musketeers Roosters Leaf 3.
15.3.2020 14:00 1. Div PoSa 2 Hannut Leaf 3.
15.3.2020 15:00 1. Div HIF Musketeers Leaf 3.
15.3.2020 16:00 1. Div PSB HC/FC Leaf 3.
15.3.2020 17:00 1. Div FBC Melapojat PoSa 2 Leaf 3.
15.3.2020 18:00 1. Div Reilukerho HC/FC Leaf 3.
15.3.2020 19:00 1. Div FBC Melapojat PSB Leaf 3.
21.3.2020 10:00 2. Div C MGF Turun Ponteva Leaf 3.
21.3.2020 11:00 2. Div C FC Pöhnä Archipelago Soldiers Leaf 3.
21.3.2020 12:00 2. Div C SC Cheddar SC JpS Leaf 3.
21.3.2020 13:00 2. Div C Turun Ponteva FC Pöhnä Leaf 3.
21.3.2020 14:00 2. Div C Archipelago Soldiers Tenuto’s Leaf 3.
21.3.2020 15:00 2. Div C SC JpS Huppati Leaf 3.
21.3.2020 16:00 2. Div C Tenuto’s SC Cheddar Leaf 3.
21.3.2020 17:00 2. Div C Huppati MGF Leaf 3.
22.3.2020 12:00 2. Div B Laustori Los Bastardos Leaf 3.
22.3.2020 13:00 2. Div B PTPK SB Märkä Leaf 3.
22.3.2020 14:00 2. Div B ButtSnorkeler Parmaharjun Toivo Leaf 3.
22.3.2020 15:00 2. Div B Los Bastardos PTPK Leaf 3.
22.3.2020 16:00 2. Div B SB Märkä Team Chaos Leaf 3.
22.3.2020 17:00 2. Div B Parmaharjun Toivo Brobeans Leaf 3.
22.3.2020 18:00 2. Div B Team Chaos ButtSnorkeler Leaf 3.
22.3.2020 19:00 2. Div B Brobeans Laustori Leaf 3.
28.3.2020 10:00 Liiga Toros de Oro SC Lex Puuhelmet Leaf 3.
28.3.2020 11:00 Liiga Yrmyt SB Tractors Leaf 3.
28.3.2020 12:00 Liiga Toros de Oro SC Wankers Leaf 3.
28.3.2020 13:00 Liiga Lex Puuhelmet Yrmyt Leaf 3.
28.3.2020 14:00 Liiga Sultans of Swing Wäinöt Leaf 3.
28.3.2020 15:00 Liiga Pelkkä Klubi Hooligans Leaf 3.
28.3.2020 16:00 Liiga Wankers Wäinöt Leaf 3.
28.3.2020 17:00 Liiga Hooligans Sultans of Swing Leaf 3.
29.3.2020 12:00 1. Div Hannut FBC Melapojat Leaf 3.
29.3.2020 13:00 1. Div Musketeers PoSa 2 Leaf 3.
29.3.2020 14:00 1. Div Hannut PSB Leaf 3.
29.3.2020 15:00 1. Div FBC Melapojat Musketeers Leaf 3.
29.3.2020 16:00 1. Div Roosters Reilukerho Leaf 3.
29.3.2020 17:00 1. Div HIF HC/FC Leaf 3.
29.3.2020 18:00 1. Div PSB Reilukerho Leaf 3.
29.3.2020 19:00 1. Div HC/FC Roosters Leaf 3.
4.4.2020 10:00 2. Div A1 B1 Leaf 3.
4.4.2020 11:00 2. Div A2 B2 Leaf 3.
4.4.2020 12:00 2. Div B1 C1 Leaf 3.
4.4.2020 13:00 2. Div A3 B3 Leaf 3.
4.4.2020 14:00 2. Div C1 A1 Leaf 3.
4.4.2020 15:00 2. Div B2 C2 Leaf 3.
4.4.2020 16:00 2. Div B3 C3 Leaf 3.
4.4.2020 17:00 2. Div C2 A2 Leaf 3.
4.4.2020 18:00 2. Div C3 A3 Leaf 3.
5.4.2020 11:00 2. Div A4 B4 Leaf 3.
5.4.2020 12:00 2. Div A5 B5 Leaf 3.
5.4.2020 13:00 2. Div B4 C4 Leaf 3.
5.4.2020 14:00 2. Div A6 B6 Leaf 3.
5.4.2020 15:00 2. Div C4 A4 Leaf 3.
5.4.2020 16:00 2. Div B5 C5 Leaf 3.
5.4.2020 17:00 2. Div B6 C6 Leaf 3.
5.4.2020 18:00 2. Div C5 A5 Leaf 3.
5.4.2020 19:00 2. Div C6 A6 Leaf 3.
18.4.2020 10:00 1. Div Musketeers Hannut Leaf 3.
18.4.2020 11:00 1. Div FBC Melapojat HC/FC Leaf 3.
18.4.2020 12:00 1. Div PSB Musketeers Leaf 3.
18.4.2020 13:00 1. Div Reilukerho HIF Leaf 3.
18.4.2020 14:00 1. Div HC/FC PoSa 2 Leaf 3.
18.4.2020 15:00 1. Div Roosters PSB Leaf 3.
18.4.2020 16:00 1. Div PoSa 2 Reilukerho Leaf 3.
18.4.2020 17:00 1. Div HIF Roosters Leaf 3.
19.4.2020 10:00 Liiga Yrmyt Toros de Oro SC Leaf 3.
19.4.2020 11:00 Liiga Lex Puuhelmet Hooligans Leaf 3.
19.4.2020 12:00 Liiga Wankers Yrmyt Leaf 3.
19.4.2020 13:00 Liiga Wäinöt Pelkkä Klubi Leaf 3.
19.4.2020 14:00 Liiga Hooligans SB Tractors Leaf 3.
19.4.2020 15:00 Liiga Sultans of Swing Wankers Leaf 3.
19.4.2020 16:00 Liiga SB Tractors Wäinöt Leaf 3.
19.4.2020 17:00 Liiga Pelkkä Klubi Sultans of Swing Leaf 3.
25.4.2020 10:00 Liiga 4. sijoittunut 5. sijoittunut Leaf 3.
25.4.2020 11:00 Liiga 3. sijoittunut 6. sijoittunut Leaf 3.
25.4.2020 12:00 Liiga 2. sijoittunut 7. sijoittunut Leaf 3.
25.4.2020 13:00 Liiga 1. sijoittunut 8. sijoittunut Leaf 3.
25.4.2020 14:00 Liiga 3. vs 6. voittaja 2. vs 7. voittaja Leaf 3.
25.4.2020 15:00 Liiga 4. vs 5. voittaja 1. vs 8. voittaja Leaf 3.
25.4.2020 16:00 Liiga Liigan 9. Divarin 2. Leaf 3.
25.4.2020 17:00 Liiga Pronssiottelu Leaf 3.
25.4.2020 18:00 Liiga Finaali Leaf 3.
26.4.2020 12:00 1. Div Divarin 6. 2. div paras 2. Leaf 3.
26.4.2020 13:00 2. Div A7 B7 Leaf 3.
26.4.2020 14:00 2. Div A8 B8 Leaf 3.
26.4.2020 15:00 2. Div B7 C7 Leaf 3.
26.4.2020 16:00 2. Div C8 A8 Leaf 3.
26.4.2020 17:00 2. Div C7 A7 Leaf 3.
26.4.2020 18:00 2. Div B8 C8 Leaf 3.